مناطق فعال کلاچای

برای استفاده از نقشه روی آن زوم کنید

اینترنت فیبرنوری بدون اختلال، نویز و قطعی است. چون فیبرهای انتقال دهنده دیتا برخلاف سیم‌های مسی از جنس شیشه و نارسانا بوده و می‌توانند بالاترین سرعت را به مشترک انتقال دهند.

300 مگابیت بر ثانیه. سرویس‌های ابر و باد اینترنت فیبر نوری می‌توانند سرعتی بالغ بر 300 مگابیت بر ثانیه ارائه دهند که در مقایسه با سرویس‌های ADSL و  VDSL  چیزی در حدود 10 برابر بیشتر است.

خیر. شما با داشتن یک فیبر اختصاصی در خانه یا محل کار خود، حتی با دور بودن از مرکز مخابراتی، هیچ افت سرعت یا کیفیتی در سریس دریافتی خود مشاهده نخواهید کرد.

خیر. مشترکین برای دریافت این اینترنت تنها نیاز به فیبرکشی واحد خود داشته و بدون نیاز به خط تلفن ثابت می‌توانند از کلیه امکانات اینترنت پرسرعت فیبر بهره مند شوند.

برخلاف دیگر سرویس‌های اینترنتی بر بستر سیم مسی (که سرعت آپلود حدود یک هشتم سرعت دانلود است)، در اینترنت بر بستر فیبر نوری سرعت آپلود و دانلود با هم برابر بوده و به همین دلیل یکی از بهترین و مناسب‌ترین گزینه‌ها برای برگزاری جلسات و کلاس‌های آنلاین، فریلنسینگ، گیمینگ و یا مکالمات تصویری است.

تنها شرط لازم برای دریافت خط تلفن ثابت (به هر تعداد) در این مناطق، مجهز بودن منطقه شما به بستر فیبر نوری و اقدام برای ثبت نام تجهیزات فیبر نوری و سپس ثبت نام خط تلفن ثابت است.

برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می‌توانید با شماره ۳۲۱۳۱۸۰۰- ۰۱۳ (داخلی ۱، واحد فروش) تماس حاصل نمایید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.